צרו איתנו קשר 03-6132361

אודותינו

באמתחת משרדנו 70 שנים של הצלחות בתחום הנזיקין – והיד עוד נטויה.

 יושרה מקצועית, מוסריות והזדהות עם האינטרסים של לקוחותינו מהווים נר לרגלנו, ודאגה כנה למיצוי זכויות הנפגעים היא זו
  שמנחה ומניעה אותנו בכל צעד ושעל. ה"אני מאמין" שלנו הוא מחשבה מחוץ לקופסה ומלחמה על הצדק, מתוך היכרות עמוקה ויסודית
עם המאטרייה המשפטית. אנו חותרים תמיד לעשות מעל ומעבר עבור לקוחותינו וניגשים לכל תיק מתוך מחשבה יסודית.

משרדנו הוקם בשנת 1950 על-ידי עו"ד לאה וינברג, מבכירות עורכי הדין בארץ אשר כיהנה כנשיאת איגוד המשפטניות והייתה עורכת הדין הראשונה בישראל שזכתה בפרס "נשים במשפט" של לשכת  עורכי הדין. בראש המשרד עומד עו"ד ישראל וינברג, מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום הנזיקין מזה כארבעה עשורים. צוות המשרד מורכב מחמישה עורכי דין, המחזיקים עשרות שנות ניסיון בתחום הנזיקין בכלל ובפרט כחלק מצוות המשרד.
עבור נפגעים, הגשת תביעה נזיקית טומנת בחובה מורכבות רבה ומצריכה מענה משפטי לא פחות ממעולה. הקושי העובדתי והרגשי הנלווה לתביעת נזיקין מצריך טיפול משפטי מדויק, מקצועי ויסודי, תוך שמירה על קשר בינאישי מהמעלה הראשונה – מענה המאפיין את צוות משרדנו במשך עשרות שנים של הצלחה מוכחת. משרדנו רשם הישגים רבים ומגוונים עבור לקוחותיו במשך שנות פעילותו הרבות. בתוך כך, צוות המשרד היה שותף בעיצוב והתווית הלכות מרכזיות וסוגיות תקדימיות, חשובות ופורצות דרך הנחשבות אבני דרך בתחום דיני הנזיקין ונלמדות תדיר במוסדות אקדמיים.

משרדנו עוסק בייצוג נפגעי רשלנות רפואית, תאונות דרכים,
 תאונות עבודה, ובתביעות בנושא פגיעות גוף לסוגיהן.
למשרד ניסיון עתיר שנים בתחומים אלו ואין מקרה שלא נקרה לפתחו.

ד"ר עו"ד מיכאל צור, הנמנה על צוות עורכי הדין של משרדנו מזה שלושה עשורים, הינו גם רופא ילדים בהכשרתו ועל כן מספק מענה משפטי-רפואי Inhouse ללקוחותינו, דבר המהווה מכפיל כוח עבור הליווי המשפטי ההוליסטי המוענק במשרדנו.

משרדנו חרת על דגלו להעניק ללקוחותיו את המענה המשפטי המקיף והיסודי ביותר. לכן שיטת העבודה במשרד איננה הצמדת לקוח לעורך דין אחד – אלא ניצול כלל המשאב האנושי במשרד לטובת האתגרים הייחודיים של כל תיק ותיק. כך, לקוחותינו זוכים לליווי משפטי מקצה לקצה המוענק על-ידי כלל צוות המשרד. בתצורת עבודה זו, לקוחותינו מקבלים את הייצוג המיטבי, המהווה תמהיל של ניסיונם הרב ובקיאותם הייחודית של כל עורך דין ועורכת דין מצוות משרדנו המוביל. משרדנו לא מוותר על אף תיק ונלחם עבור לקוחותיו את המלחמות המורכבות ביותר בתחום הנזיקין – זאת, בכדי למצות את זכויותיהם עד תום.

דילוג לתוכן